Εάν χρειάζεστε βοήθεια, πατήστε εδω:

Huawei OptiXstar T863E-DE

Το Huawei OptiXstar T863E-DE είναι ένα Optical Ring End (ORE) που χρησιμοποιείται στη λύση Huawei industrial optical network. Παρέχει 10-Gigabit-Capable Symmetric Passive Optical Network (XGS-PON) upstream θύρες στην πλευρά του δικτύου, με 4 GE Ethernet ηλεκτρικές θύρες και 4 GE Ethernet οπτικές θύρες στην πλευρά του χρήστη. Διαθέτε εξαιρετικές δυνατότητες forwarding, και υποστηρίζει διάφορα σενάρια όπως μεταφορές, ηλεκτρική ενέργεια, πετρέλαιο και φυσικό αέριο, εξόρυξη και κατασκευαστικές.

Huawei

Προδιαγραφές

Parameters Huawei OptiXstar T863E-DE
UNI 4 x GE (Electrical) + 4 x GE/FE (Optical) + 2 x RS485 + 1 x LED
Power Supply Port 2 x DC
Static Power Consumption 10 W
Typical Power Consumption 11 W
Maximum Power Consumption 18 W
Protection Type XGS-PON Type C protection, switching delay < 30 ms
Installation Mode Installed in the IS information box
NNI: XGS-PON Port • Optical module type: SFP
• Port type: SC/UPC
• XGS-PON
- Class N1/N2
- Transmission rate: downstream and upstream rates 9.953 Gbit/s
- Maximum transmission distance: 20 km
UNI: Ethernet Electrical Port • Port type: RJ-45
• complies with IEEE 802.3a
• Auto port speed (10/100/1000 Mbit/s)
UNI: Ethernet Optical Port • Optical module type: SFP
• Port type: LC/UPC
• Supported optical module type:
Two-fiber bidirectional optical module (GE/FE, single-mode module)
Single-fiber bidirectional optical module (GE/FE, single-mode module)
UNI: RS485 Port Port type: 2-pin Phoenix terminal
Complies with TIA/EIA-485, ITU-T V.24, ITU-T V.28
UNI: LED Port • LED port for connection to external light panels
• Port type: 2 mm connector, 20-pin
DC Power Input Port Port type: 2-pin Phoenix terminal
Electricity Industry Standards • DL 645
• DL 698.41
• IEC 60870-5-101
• IEC 60870-5-102
Protection Rating IS, IP20

Για τους Συνεργάτες

Εάν είστε ήδη Συνεργάτης, παρακαλώ πατήστε εδώ ώστε να λάβετε περισσότερο υλικό μάρκετινγκ.
Πατήστε εδώ να επισκεφθείτε τη περιοχή Συνεργατών και να δείτε την κατάσταση αιτημάτων, τη διαχείριση παραγγελιών, να λάβετε υποστήριξη ή να μάθετε περισσότερα για τους Συνεργάτες της Huawei.