Εάν χρειάζεστε βοήθεια, πατήστε εδω:

Huawei OptiXstar T823E-X

Ένα βιομηχανικό Optical Network Unit (ONU) στη λύση δικτύου Industrial Optical Network της Huawei, το OptiXstar T823E-X διαθέτει 2 θύρες 0-Gigabit-Capable Symmetric Passive Optical Network (XGS-PON) στην πλευρά δικτύου και 8 θύρες GE που διαθέτουν υποστήριξη Power over Ethernet Plus Plus (PoE++) support στην πλευρά χρήστη. Με εξαιρετικές δυνατότητες forwarding, η συσκευή είναι ένα ενσωματωμένο μέρος των δικτυακών λύσεων για μία σειρά βιομηχανικών σεναρίων, από τις μεταφορές στη δημόσια ασφάλεια.

Huawei

Προδιαγραφές

Parameters Huawei OptiXstar T823E-X
Dimensions (H x W x D) 43.6 x 250 x 180 mm (without mounting ears)
43.6 x 482.6 x 180 mm (with mounting ears)
Weight (Without Power Adapter) Approximately 2.5 kg
Operating Temperature –40°C to +70°C
Operating Humidity 5–95% RH (non-condensing)
System Power Supply 12–60 V DC
Rated Voltage and Current 56 V DC, 4.5 A
Maximum PoE Power
Consumption
220 W (total power consumption)
60 W (each GE port power consumption)
Surge Protection Ethernet port: common mode 6 kV; differential mode 1.5 kV
DC power port: common mode 4 kV; differential mode 2 kV
Maximum Power
Consumption
Approximately 240 W
NNI 1 x XGS-PON SFP+ and 1 x XGS-PON BOB
UNI 8 x GE (PoE++) + 2 x RS485/RS232 + 1 x DI + 1 x DO
Installation Mode Cabinet or network box
Protection Level IP40
Authentication 802.1X
PON Port Port type: SC/UPC
Complies with ITU-T G.9807.1, Class N1/N2
Transmission rate: RX 9.953 Gbit/s, TX 9.953 Gbit/s
Maximum transmission distance: 20 km
Optical receiver sensitivity: –28 dBm
Overload optical power: –8 dBm
Ethernet Electrical Port Port type: RJ-45
PoE++, complies with IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3bt
Auto port speeds (10/100/1000 Mbit/s)
RS485 Port Port type: RJ-45
Complies with TIA/EIA-485, ITU-T V.24, ITU-T V.28
RS232 Port Port type: RJ-45
Complies with TIA/EIA-232, ITU-T V.24, ITU-T V.28
DI/DO Port The DI is connected to devices such as the door status sensor, infrared sensor or other devices.
The DO is connected to the external alarm device or other devices.
DI port type: 4-pin Phoenix terminal
DO port type: 3-pin Phoenix terminal

Για τους Συνεργάτες

Εάν είστε ήδη Συνεργάτης, παρακαλώ πατήστε εδώ ώστε να λάβετε περισσότερο υλικό μάρκετινγκ.
Πατήστε εδώ να επισκεφθείτε τη περιοχή Συνεργατών και να δείτε την κατάσταση αιτημάτων, τη διαχείριση παραγγελιών, να λάβετε υποστήριξη ή να μάθετε περισσότερα για τους Συνεργάτες της Huawei.