Εάν χρειάζεστε βοήθεια, πατήστε εδω:

Huawei OptiXstar P613E-E

Το Huawei OptiXstar P613E-E είναι ένα Optical Network Unit (ONU) που έχει σχεδιαστεί για εταιρικά campus και σενάρια video backhaul. Διαθέτει 8 θύρες GE που υποστηρίζουν Power over Ethernet (PoE) και Power over Ethernet Plus (PoE+) και παρέχουν υψηλής ποιότητας ήχο, δεδομένα και υπηρεσίες βίντεο.

Huawei

Προδιαγραφές

Parameters Huawei OptiXstar P613E-E
Dimensions
(H × W × D) (without pads)
35 x 220 x 150 mm
Weight Approximately 1.2 kg
Operating Temperature –40°C to +55°C
Operating Humidity 5ؘ–95% RH (non-condensing)
Power Adapter Input 100–240 V AC, 50/60 Hz
System Power Supply 56 V DC, 2.6 A
UNI 2 x GPON (1 x BOB + 1 x SFP)
NNI 8 x GE PoE/PoE+
Static Power Consumption 9 W
Maximum Power
Consumption
12 W (PoE port without PD)
135 W (PoE port with PD)
Optical Connector SC/UPC
GPON Port • GPON optical module, port type: SC/UPC
• GPON
− Class B+
− Receiver sensitivity: –27 dBm
− Overload optical power: –8 dBm
− Transmission rate: upstream 2.488 Gbit/s, downstream 1.244 Gbit/s
• Type B single-homing
• Type B dual-homing (supported in Layer 2 forwarding)
• Type C protection
Ethernet Port • Port type: RJ-45
• Auto port speed (10/100/1000 Mbit/s)
• Auto-MDI/MDIX
• Configuration of the number of MAC addresses learned
• VLAN transparent transmission/VLAN filtering
• PoE and PoE+, complying with IEEE 802.3af and IEEE 802.3at
Maximum PoE Output Power Gross power: 120 W (up to 30 W for each GE port)

Για τους Συνεργάτες

Εάν είστε ήδη Συνεργάτης, παρακαλώ πατήστε εδώ ώστε να λάβετε περισσότερο υλικό μάρκετινγκ.
Πατήστε εδώ να επισκεφθείτε τη περιοχή Συνεργατών και να δείτε την κατάσταση αιτημάτων, τη διαχείριση παραγγελιών, να λάβετε υποστήριξη ή να μάθετε περισσότερα για τους Συνεργάτες της Huawei.