Εάν χρειάζεστε βοήθεια, πατήστε εδω:

Huawei OptiXstar P603E-E

Το Huawei OptiXstar P603E-E έιναι ένα Optical Network Unit (ONU) ιδανικό για εταιρικά campus και σενάρια video backhaul στη λύση Huawei Fiber To The Office (FTTO). Με τις δύο θύρες Gigabit Passive Optical Network (GPON) στην κατεύθυνση upstream και τις 8 θύρες GE Ethernet από την πλευρά του χρήστη, το OptiXstar P603E-E υποστηρίζει πρόσβαση gigabit ultra-broadband για υπολογιστές, τηλέφωνα Internet Protocol (IP) και άλλες συσκευές, ξεκλειδώντας δεδομένα και υπηρεσίες βίντεο υψηλής ποιότητας.

Huawei

Προδιαγραφές

Parameters Huawei OptiXstar P603E-E
Dimensions (H x W x D)
(without pads)
35 x 220 x 150 mm
Weight Approximately 1030 g
Operating Temperature –40ºC to +55ºC
Operating Humidity 5–95% RH (non-condensing)
Power Adapter Input 100–240 V AC, 50/60 Hz
System Power Supply 12 V DC, 1 A
UNI GPON (1 x BOB + 1 x SFP)
NNI 8 x GE
Static Power Consumption 5 W
Maximum Power
Consumption
8 W
Optical Connector SC/UPC
GPON Port • Class B+
• Receiver sensitivity: –27 dBm
• Overload optical power: –8 dBm
• Wavelengths: US 1310 nm, DS 1490 nm
• Flexible mapping between GEM Port and TCONT
• GPON: consistent with the SN or password authentication defined in G.984.3
• Bi-directional FEC
• SR-DBA and NSR-DBA
• Type B (single-homing and dual-homing)
Ethernet Port • Ethernet port-based VLAN tags and tag removal
• 1:1 VLAN, N:1 VLAN, or VLAN transparent transmission
• QinQ VLAN
• Limit on the number of learned MAC addresses
• MAC address learning
• GE: Auto-adaptive (10/100/1000 Mbit/s)
• FE: Auto-adaptive (10/100 Mbit/s)

Για τους Συνεργάτες

Εάν είστε ήδη Συνεργάτης, παρακαλώ πατήστε εδώ ώστε να λάβετε περισσότερο υλικό μάρκετινγκ.
Πατήστε εδώ να επισκεφθείτε τη περιοχή Συνεργατών και να δείτε την κατάσταση αιτημάτων, τη διαχείριση παραγγελιών, να λάβετε υποστήριξη ή να μάθετε περισσότερα για τους Συνεργάτες της Huawei.