Size daha iyi bir deneyim sunmak için çerezleri kullanıyoruz. Ziyaretinizi varsayılan ayarlarla gerçekleştirerek, çerez kullanımına izin vermiş oluyorsunuz. Çerez politikasını inceleyin.

Yardıma ihtiyacınız varsa, lütfen buraya tıklayın:

Echolife EG8245Q Çift Bant Üst Düzey ONT

EchoLife EG8245Q, Huawei FTTH çözümünde yer alan ve duvara montajlı kurulum senaryoları için tasarlanmış bir akıllı yönlendirme tipi Optik Ağ Terminalidir (ONT). EG8245Q, 802.11ac çift frekans bantlarını destekler ve yüksek performanslı iletim özelliği sayesinde ses, İnternet ve HD video servislerinde mükemmel bir deneyim sunar.

Huawei

Özellikler

Model EG8245Q
Boyutlar (U x G x Y) 188 mm x 143 mm x 32 mm (harici anten ve pabuçlar hariç)
Ağırlık < 1500 g
Çalışma Sıcaklığı 0°C ila +40°C
Çalışma Nemi %5 RH ila %95 RH (yoğuşmasız)
Güç Adaptörü Girişi 100 V ila 240 V AC, 50/60 Hz
Sistem Güç Kaynağı 11 V ila 14 V DC, 1,5 A
Durgun Güç Tüketimi 4,3 W
Maksimum Güç Tüketimi 18 W
NNI GPON
UNI 2 POTS + 4 GE + 2,4G/5G Wi-Fi + 1 USB
Optik Konnektör SC/APC
Göstergeler POWER (Güç), PON, LOS, LAN, TEL, USB, WLAN ve WPS
WLAN
  • IEEE 802.11 b/g/n (2,4G)
  • IEEE 802.11 a/n/ac (5G)
  • 3 x 3 MIMO (2,4G/5G)
  • Anten kazancı: 2 dBi
  • WMM/Çoklu SSID/WPS
  • 2,4G/5G eş zamanlı
  • Hava arayüzü hızları: 450 Mbit/sn. (2,4G); 1300 Mbit/sn. (5G)
GPON Bağlantı Noktası
  • Sınıf B+
  • Alıcı hassasiyeti: -27 dBm
  • Aşırı yük optik gücü: -8 dBm
  • Dalga boyları: US 1310 nm, DS 1490 nm
  • WBF
  • GEM Bağlantı Noktası ile TCONT arasında esnek haritalama
  • GPON: SN veya şifre ile tutarlıdır
  • G.984.3'te tanımlanan kimlik doğrulaması
  • Çift Yönlü FEC
  • SR-DBA ve NSR-DBA
Ethernet Bağlantı Noktası
  • Ethernet bağlantı noktası tabanlı VLAN etiketleri ve etiket kaldırma
  • 1:1 VLAN, N:1 VLAN veya VLAN saydam
  • İletim
  • QinQ VLAN
  • Öğrenilen MAC adreslerine ilişkin sayı sınırlaması
  • MAC adresi öğrenme
  • Otomatik uyarlanabilir 10 Mbit/sn, 100 Mbit/sn. veya 1000 Mbit/sn.
POTS Bağlantı Noktası
  • Maksimum REN: 4
  • G.711A/μ, G.729a/b ve G.722 kodlama/kod çözme
  • T.30/T.38/G.711 faks modu
  • DTMF
  • Acil aramalar (SIP protokolüyle)

Ortaklar için

İş ortağı iseniz, daha fazla pazarlama kaynağı edinmek için buraya tıklayın.
Proje sorgulamak, siparişleri yönetmek, destek almak, veya Huawei İş Ortakları hakkında daha fazla bilgi edinmek adına Ortaklık alanını ziyaret etmek için buraya tıklayın.