Strona używa tzw. cookies. Przechodząc do serwisu lub zamykając ten komunikat przez kliknięcie w znaczek X, zgadzasz się na wykorzystanie cookies. Więcej w naszej Polityce prywatności

Need Help?

EchoLife EG8247Q — wielousługowy, dwupasmowy terminal abonencki ONT

EchoLife EG8247Q to inteligentny, routingowy optyczny terminal abonencki (ONT) do rozwiązania Huawei FTTH. Przeznaczony jest do montażu naściennego. Zapewnia dostęp do interfejsów Ethernet, Wi-Fi, RF, POTS i USB, dzięki czemu oferuje kompleksową ofertę usług. Jego konstrukcja oszczędza przestrzeń montażową i sprawia, że wdrożenie terminala abonenckiego ONT jest łatwiejsze. Bogactwo interfejsów pozwala na realizację standardu Triple-Play w domach, hotelach i innych miejscach.

Huawei

Specyfikacje

Model EG8245Q
Wymiary (dł. x szer. x wys.) 219 mm x 159 mm x 32 mm (bez anteny zewnętrznej i podkładek)
Waga < 1500 g
Temperatura pracy 0°C–40°C
Wilgotność podczas pracy 5% do 95% (wilgotność względna, bez kondensacji)
Wejście zasilacza 90–264 V, 50/60 Hz
Zasilacz 11–14 V DC, 1,5 A
Statyczne zużycie energii 4,3 W
Maksymalny pobór mocy 24 W
NNI GPON
UNI 2 POTS + 4 GE + 2.4G/5G Wi-Fi + 2 USB + 1 CATV
Złącze optyczne SC/APC
Wskaźniki POWER/PON/LOS/LAN/TEL/USB/WLAN/WPS/CATV
WLAN
  • IEEE 802.11 b/g/n (2.4G)
  • IEEE 802.11 a/n/ac (5G)
  • 3 x 3 MIMO (2.4G/5G)
  • Wzmocnienie anteny: 2 dBi
  • WMM/wiele SSID/WPS
  • 2.4G/5G jednoczesne
  • Szybkość interfejsu bezprzewodowego: 450 Mb/s (2.4 G); 1300 Mb/s (5 G)
Port GPON
  • Class B+
  • Czułość odbiornika: -27 dBm
  • Moc optyczna przeciążenia: -8 dBm
  • Długości fal: US 1310 nm, DS 1490 nm
  • WBF
  • Elastyczne mapowanie między portem GEM a TCONT
  • GPON: Zgodność z SN lub hasłem
  • Uwierzytelnianie zdefiniowane w G.984.3
  • Dwukierunkowe FEC
  • SR-DBA i NSR-DBA
Port sieci Ethernet
  • Oparte na portach Ethernet nadawanie i usuwanie znaczników VLAN
  • VLAN 1:1, VLAN N:1 lub VLAN przezroczysty
  • Transmisja
  • QinQ VLAN
  • Limit liczby poznanych adresów MAC
  • Nauka adresów MAC
  • Autoadaptacyjne 10 Mb/s, 100 Mb/s lub 1000 Mb/s
Port POTS
  • Maksymalna liczba REN: 4
  • Kodowanie/dekodowanie G.711A/μ, G.729a/b i G.722
  • Tryb faksu T.30/T.38/G.711
  • DTMF
  • Połączenia alarmowe (z protokołem SIP)

Dla partnerów

Jeśli jesteś już partnerem, kliknij tutaj, aby uzyskać więcej materiałów marketingowych.
Kliknij tutaj,  aby odwiedzić strefę partnerską w celu sprawdzenia statusu zapytania, zarządzania zamówieniami, uzyskania wsparcia lub dodatkowych informacji o partnerach Huawei.

WORLDWIDE