Strona używa tzw. cookies. Przechodząc do serwisu lub zamykając ten komunikat przez kliknięcie w znaczek X, zgadzasz się na wykorzystanie cookies. Więcej w naszej Polityce prywatności

Need Help?

Updates

    EchoLife EG8245Q, dwupasmowy terminal abonencki ONT wysokiej klasy

    EchoLife EG8245Q to inteligentny, routingowy optyczny terminal abonencki (ONT) do rozwiązania Huawei FTTH. Przeznaczony jest do montażu naściennego. EG8245Q obsługuje dwuczęstotliwościowe pasma 802.11ac i oferuje zaawansowane możliwości przekazywania pakietów, co zapewnia doskonałą jakość usług głosowych, internetowych i wideo w jakości HD.

    specyfikacja

    Model EG8245Q
    Wymiary (dł. x szer. x wys.) 188 mm x 143 mm x 32 mm (bez anteny zewnętrznej i podkładek)
    Waga < 1500 g
    Temperatura pracy 0°C–40°C
    Wilgotność podczas pracy 5% do 95% (wilgotność względna, bez kondensacji)
    Wejście zasilacza 100–240 V AC, 50/60 Hz
    Zasilacz 11–14 V DC, 1,5 A
    Statyczne zużycie energii 4,3 W
    Maksymalny pobór mocy 18 W
    NNI GPON
    UNI 2 POTS + 4 GE + 2.4G/5G Wi-Fi + 1 USB
    Złącze optyczne SC/APC
    Wskaźniki POWER, PON, LOS, LAN, TEL, USB, WLAN i WPS
    WLAN
    • IEEE 802.11 b/g/n (2.4G)
    • IEEE 802.11 a/n/ac (5G)
    • 3 x 3 MIMO (2.4G/5G)
    • Wzmocnienie anteny: 2 dBi
    • WMM/wiele SSID/WPS
    • 2.4G/5G jednoczesne
    • Szybkość interfejsu bezprzewodowego: 450 Mb/s (2.4 G); 1300 Mb/s (5 G)
    Port GPON
    • Class B+
    • Czułość odbiornika: -27 dBm
    • Moc optyczna przeciążenia: -8 dBm
    • Długości fal: US 1310 nm, DS 1490 nm
    • WBF
    • Elastyczne mapowanie między portem GEM a TCONT
    • GPON: Zgodność z SN lub hasłem
    • Uwierzytelnianie zdefiniowane w G.984.3
    • Dwukierunkowe FEC
    • SR-DBA i NSR-DBA
    Port sieci Ethernet
    • Oparte na portach Ethernet nadawanie i usuwanie znaczników VLAN
    • VLAN 1:1, VLAN N:1 lub VLAN przezroczysty
    • Transmisja
    • QinQ VLAN
    • Limit liczby poznanych adresów MAC
    • Nauka adresów MAC
    • Autoadaptacyjne 10 Mb/s, 100 Mb/s lub 1000 Mb/s
    Port POTS
    • Maksymalna liczba REN: 4
    • Kodowanie/dekodowanie G.711A/μ, G.729a/b i G.722
    • Tryb faksu T.30/T.38/G.711
    • DTMF
    • Połączenia alarmowe (z protokołem SIP)

    Dla partnerów

    Jeśli jesteś już partnerem, kliknij tutaj, aby uzyskać więcej materiałów marketingowych.
    Kliknij tutaj,  aby odwiedzić strefę partnerską w celu sprawdzenia statusu zapytania, zarządzania zamówieniami, uzyskania wsparcia lub dodatkowych informacji o partnerach Huawei.

    WORLDWIDE

    Huawei Enterprise APP

    Copyright © 2019 Huawei Technologies Co., Ltd. All rights reserved.